Türkiyenin ilk ve tek online dersanesi

Satış Sözleşmesi

   * Dersi satın alan kullanıcı bu sözleşmeyi okumuş ve kabul etmiş sayılır.

   * Dersi satın alan kullanıcı dersi bir dönem (vize ve final dönemi) için satın almış olur. Bütünleme sınavının yapılması ile birlikte kullanıcının satın almış olduğu kullanım hakları sona erer.

   * Kullanıcının satın almış olduğu hizmet web sayfasında yayınlanan içerikten online olarak yararlanmakla sınırlıdır.

   * Kullanıcı satın almış olduğu haklar kişiseldir, kullanım haklarını üçüncü şahıslara devredemez, paylaşamaz, dağıtamaz.

   * Çalışma materyallerinin tüm görsel ve yazılı hakları pratikders.com'a aittir. Kullanıcı içeriği kopyalayamaz, çoğaltamaz, dağıtamaz.

   * Kullanıcı satın almış olduğu ürünler için satın alımı takip eden bir hafta içinde iade hakkını kullanabilir. Bunun dışında iade, değişim ya da değişiklik talep edemez.

   * Pratikders.com kullanıcıya satın almış olduğu hizmetler karşılığında site üzerindeki online hizmetlerden faydalandırma dışında herhangi bir taahhütte bulunmaz.

   * Pratikders.com yayınladığı materyallerin yazılı ve görsel ögelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Önceden herhangi bir bildirim yapmaksızın site tasarımı, kullanımı ve içerikte değişiklik yapabilir.

   * Pratikders.com önceden bildirmeksizin bu sözleşme maddelerinde ekleme, çıkarma ya da değişiklik yapma hakkına sahiptir.

   * Pratikders.com mücbir sebeplerden (deprem, sel, yangın, altyapı problemleri vs...) dolayı siteye erişimin kısmen ya da tamamen kaybolmasından sorumlu tutulamaz.
  Yeni Ders Ekle   Yeni Ders Ekle MinMax Metodu
 
Satış İade ve İptal Koşulları  |  İletişim  |  Künye  |  Ders Programı  |  Toolbar  |  email:bilgi@pratikders.com Pratikders Facebookta Pratikders Twitterde
pratikders.com (C) 2016. Tüm hakları saklıdır.

telefon numaralarımız

AÖF Açık Öğretim Fakültesi SMMM Serbest Mali Müşavirler ve Muhasebeciler KPSS Kamu Personeli Seçme Sınavı