Satış Sözleşmesi

   * Dersi satın alan kullanıcı bu sözleşmeyi okumuş ve kabul etmiş sayılır.

   * Dersi satın alan kullanıcı o dersi 6 aylık çalışma dönemi için satın almış olur. Bütünleme sınavının yapılması ile birlikte kullanıcının satın almış olduğu kullanım hakları sona erer.

   * Kullanıcının satın almış olduğu hizmet web sayfasında yayınlanan içerikten online olarak yararlanmakla sınırlıdır.

   * Kullanıcı satın almış olduğu haklar kişiseldir, kullanım haklarını üçüncü şahıslara devredemez, paylaşamaz, dağıtamaz.

   * Çalışma materyallerinin tüm görsel ve yazılı hakları pratikders.com'a aittir. Kullanıcı içeriği kopyalayamaz, çoğaltamaz, dağıtamaz.

   * Kullanıcı satın almış olduğu ürünler için satın alımı takip eden bir hafta içinde iade hakkını kullanabilir. Bunun dışında iade, değişim ya da değişiklik talep edemez.

   * Pratikders.com kullanıcıya satın almış olduğu hizmetler karşılığında site üzerindeki online hizmetlerden faydalandırma dışında herhangi bir taahhütte bulunmaz.

   * Pratikders.com yayınladığı materyallerin yazılı ve görsel ögelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Önceden herhangi bir bildirim yapmaksızın site tasarımı, kullanımı ve içerikte değişiklik yapabilir.

   * Pratikders.com önceden bildirmeksizin bu sözleşme maddelerinde ekleme, çıkarma ya da değişiklik yapma hakkına sahiptir.

   * Pratikders.com mücbir sebeplerden (deprem, sel, yangın, altyapı problemleri vs...) dolayı siteye erişimin kısmen ya da tamamen kaybolmasından sorumlu tutulamaz.
   
 
Satış İade ve İptal Koşulları  |  İletişim  |  Künye  |  Ders Programı  |  Toolbar  |  email:bilgi@pratikders.com Pratikders Facebookta Pratikders Twitterde
pratikders.com (C) 2012. Tüm hakları saklıdır.

telefon numaralarımız

AÖF Açık Öğretim Fakültesi SMMM Serbest Mali Müşavirler ve Muhasebeciler KPSS Kamu Personeli Seçme Sınavı